czech english

Robotour 2013

cesta tam a zase zpátky

Osmý ročník soutěže autonomních robotů poputuje tentokrát do polské Lodže a bude se konat 21. září 2013 (!změna data!). Základní pravidla zůstávají stejná. Liší se pouze prodloužením časového limitu na 1h a pokud se robotovi podaří dosáhnout cíle, což se nikomu dosud nepodařilo, tak po signalizaci dostane i body za návrat na start.


Výsledky a další plány — ARBot vyhrává polskou verzi Robotour
Robotour v polské Lodži byla málem poslední, pro nedostatek zájmu. Nakonec z deseti registrovaných devět přijelo, osm bylo v sobotu v parku a sedm statečných soutěžilo a prozkoumávalo Park Poniatowskiego. Je to neuvěřitelné, ale přes nepříjemné slejváky v pátek bylo celou sobotu krásně … již po osmé!

Pozvánka a představení týmů — aneb Robotour stále žije!
Přiznám se, že jsem letos měl nemalé pochybnosti, zda Robotour v polské Lodži vůbec bude. Je to poměrně daleko a spousta týmů už loni na workshopu naznačila, že se do Polska nechystá. Jak dopadla registrace? 10 týmů ze čtyř zemí . Kdy a kde je můžete vidět? Sobota 10-17, 21. září 2013, Park Poniatowskiego, Lodž.

Registrace — formulář a požadavky
Registrace pro Robotour 2013 je stejná jako loni. Vedle krátkého popisu hardware a software robota, je povinné i YouTube video demonstrující, že je robot schopen homologace. Termín registrace jsme posunuli zpět na polovinu prázdnin, tedy na 31. červenec 2013.

Pravidla v PDF formátu: česky, anglicky.

Sponzoři
Záštita
Pošlete email redakci.
Všechny materiály, které máme k dispozici, jsou již součástí článku, na který reagujete (tj. pokud tam tedy není např. plánek na stavbu, je to proto, že nic takového nemáme).

Vaši zprávu se bohužel nepodařilo odeslat, ale můžete nám napsat sami na adresu

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána

Pro odeslání formulář je třeba mít zapnutý javascript.