czech english

Robotour 2012

video pre-homologace

Sedmý ročník soutěže autonomních robotů se bude konat v České Republice a to 15. září 2012. Pravidla jsou stejná jako minulý ročník ve Vídni: roboti dostanou pouze pozici cíle a mapu. Všichni roboti budou startovat současně. Stejně jako v minulém ročníku náklad (pětilitrový soudek s pivem) zůstává povinný.


Výsledky soutěže — Déja vu Stromovka
Z dvanácti registrovaných týmů na soutěž Robotour 2012 v Praze nakonec dorazilo jedenáct týmů. Homologací neprošel pouze rakouský tým [FAIL], který měl problém s linuxovou instalací na USB disku, takže nakonec jezdilo 10 týmů. Soutěžilo se ve třech kolech v různých částech Stromovky a minimálně na startu bylo vždy nač se koukat…

Pozvánka do Stromovky — Robotour 2012 zpět v Praze
Dne 15. září 2012 se koná v Praze v parku Stromovka již sedmý ročník mezinárodní soutěže autonomních outdoor robotů „Robotour - robotika.cz outdoor delivery challenge”. Hromadné starty všech robotů budou v 11:00, 14:00 a 16:00 v různých částech Stromovky.

Představení týmů — tentokrát s YouTube video
Letos se Robotour vrací na místo činu: do Prahy a konkrétně i do Stromovky. Pojede se pravděpodobně v jiných částech parku, ale zázemí bude stejně jako v letech 2006-2008 v Planetáriu Praha. A kdo dorazí? Pokud všech 12 týmů, které poslaly homologační video, tak tu máme mimo domácí týmy i zástupce z Rakouska, Slovinska, Slovenska, Švýcarska a Ruska.

Registrace — formulář a požadavky
Registrace pro Robotour 2012 bude přísnější než předešlé roky. Vedle krátkého popisu hardware a software robota, bude dále vyžadováno YouTube video demonstrující, že je robot schopen homologace. Ještě pozor, že termín registrace je o měsíc dříve než obyčejně, tj. 30. červen 2012!

Resources — data, code samples, logs...
Here you can find resources (data, code examples, logs, etc.) for Robotour 2012 contest …

Pošlete email redakci.
Všechny materiály, které máme k dispozici, jsou již součástí článku, na který reagujete (tj. pokud tam tedy není např. plánek na stavbu, je to proto, že nic takového nemáme).

Vaši zprávu se bohužel nepodařilo odeslat, ale můžete nám napsat sami na adresu

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána

Pro odeslání formulář je třeba mít zapnutý javascript.