czech english

Robotour 2011

povinný náklad

Šestý ročník soutěže autonomních robotů se bude letos konat ve Vídni, Türkenschanzpark a to 17. září 2011. Pravidla jsou podobná jako minulý ročník v Bratislavě: roboti dostanou pouze pozici cíle a mapu. Všichni roboti budou startovat současně. Na rozdíl od loňska je ale již náklad (pětilitrový soudek s pivem) povinný.


Výsledky soutěže — aneb česko-slovenské soustředení ve Vídni
Z patnácti registrovaných týmů z pěti zemí na soutěž Robotour 2011 ve Vídni nakonec dorazilo a bylo schopno soutěžit pouze týmů osm. Smelý Zajko reprezentoval Slovensko, zbytek byli „mazáci” z ČR. Ale až na tuto vysokou úmrtnost se soutěž vydařila a byla kladně přijata širokým spektrem Vídeňáků od malých dětí až po důchodce na procházce nádherným Türkenschanzparkem.

Představení týmů — mezinárodní Robotour, týmy z pěti zemí
Když jsme se loni rozhodli, že další hostující zemí bude Rakousko, měli jsme trošku obavu, protože do Bratislavy se nepřihlásil jediný rakouský tým. Teď to ale vypadá, že vedle českých a slovenských týmů ve Vídni uvidíte i dva nové týmy rakouské, jeden slovinský a jeden polský.

Pravidla — povinný náklad
Pomalu se blíží termín registrace pro šestý ročník soutěže autonomních robotů, který se bude letos konat ve Vídni, Türkenschanzpark a to 17. září 2011. Pravidla jsou podobná jako minulý ročník v Bratislavě: roboti dostanou pouze pozici cíle a mapu. Všichni roboti budou startovat současně. Na rozdíl od loňska je ale již náklad (pětilitrový soudek s pivem) povinný.

Resources — data, code samples, logs...
Here you can find resources (data, code examples, logs, etc.) for Robotour 2011 contest …